Miasto Ustroń

Fotorelacja - Rajdowy Ustroń

03-09-2017
Już pod raz drugi Ustroń stał się najbardziej rajdowym miejscem w Polsce. To wszystko za sprawą imprezy pn. Rajdowy Ustroń. Pomimo nie najlepszej pogody setki kibiców rajdowych i miłośników motoryzacji. Atmosfera oraz liczne atrakcje sprawiły, że padający deszcz nie przeszkadzał nikomu.

Ustrońska impreza była świetną okazją by dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Instruktorzy pokazywali jak poprawnie zapiąć pasy czy zamontować fotelik samochodowy. Dla tych którzy na własnej skórze chcieli się przekonać jak działają systemy bezpieczeństwa w naszych autach czekały symulatory zderzeń i dachowania.

Wokół ustrońskiego rynku swoje stoiska promocyjne rozstawiły załogi związane z miastem. Każdy mógł z bliska zobaczyć samochody, które na co dzień pokonują rajdowe odcinki specjalne. Odwiedzający w ten dzień Ustroń jak i mieszkańcy miasta mieli okazje spotkać ustrońskie załogi rajdowe: Jarosława i Marcina Szeję, Roberta Wanickiego, Łukasza Sitka, Szymona Żarłoka, Marcina i Grzegorza Wojciecha oraz dwukrotnego mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza.

Zaraz po licencjonowanych załogach na ulice miasta wyruszyły załogi amatorskie chcące zmierzyć się z tradycyjnym AutoWirem. Ponad 50 załóg rywalizowała na krętym odcinku wytyczonym w centrum miasta.
Na zakończenie dnia pełnego motoryzacyjnych emocji przed ustrońską publiką wystąpiły zespoły Blue Ska oraz Koniec Świata. Frekwencja oraz zadowolone głosy uczestników Rajdowego Ustronia wskazują na to, że ta impreza już na stałe wpisze się do kalendarza imprez i co roku będziemy mogli podziwiać motoryzacyjne perełki goszczące na ustrońskim Rynku.
Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl