Miasto Ustroń

Fotorelacja - III Mistrzostwa Polski Seniorów w szachach!

14-04-2019
W terminie od 8 do 14 kwietnia w Ustroniu odbyły się III Mistrzostwa Polski Seniorów w Szachach. Turniej kolejny już raz jest wspierany był przez Miasto Ustroń i Grupę Mokate. Szachowe potyczki podzielone zostały na 4 turnieje główne: od 55 do 65 lat; od 66 do 75 lat; po-wyżej 75 lat oraz turniej Seniorek powyżej 50 lat. Dodatkową atrakcją był turniej przedszkolaków i dzieci do 10 lat, odbywający się w czwartek, 11 kwietnia. 
Cała impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, a w skład Komitetu Honorowego weszli m. in. Stanisław Szwed – Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Jakub Chełstowski – Marszałek Województwa Śląskiego i Jarosław Wieczorek – Wojewoda Śląski.

Organizatorami całego wydarzenia, w którym bierze udział blisko 200 szachistów z całej Polski jest grupa pasjonatów - seniorów 50 plus. To emerytowani zawodnicy, którzy z miłości do „królewskiej gry” organizują turniej honorowo, nieodpłatnie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w turnieju i zapraszamy w przyszłym roku!


Wyniki zmagań znajdują sie tutaj ->
Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl