Miasto Ustroń

Fotorelacja - EspritChef Junior - warsztaty w RM Gastro

24-05-2019
W dniach 24 i 25 maja 2019 r. w RM Gastro odbyły się warsztaty kulinarne przygotowujące dzieci do wielkiego finału konkursu kulinarnego EspritChef Junior – „Mały Mistrz Kuchni Regionalnej”.  W szkoleniu brało udział 12 dzieci, które zostały wybrane podczas półfinału.

Dzieci miały okazję pod okiem Mistrza - Master Chefa Krzysztofa Gawlika - nauczyć się przygotowywać od podstaw wiele potraw, deserów oraz tego, w jaki sposób zaaranżować danie lub deser, aby nie tylko rozpieszczały nasze podniebienia ale też cieszyły oko. Po zakończeniu warsztatów jurorzy: Krzysztof Gawlik oraz Elżbieta Wantulok  przyznawali dzieciom punkty, biorąc pod uwagę ich zaangażowanie, czystość na stanowisku pracy, prezentację potrawy: smak, estetyczny wygląd, kolorystykę, kreatywność. Wybór finałowej piątki nie był łatwy, ale na pewno werdykt był jednogłośny.

Zwycięzcom gratulujemy a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do kibicowania swoim kolegom i koleżankom podczas finału, który odbędzie się 23 czerwca 2019 r. na rynku w Ustroniu w godzinach od 10:00 do 13:00.

Konkurs „Mały Mistrz Kuchni Regionalnej” jest realizowany z projektu w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy z zakresu: Promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych - Organizacja imprez kulturalnych, także o charakterze ponadregionalnym.
Zdjęcia : Źródło: www.esprit-akademia.pl
Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl