Miasto Ustroń

Poniwiec Mała Czantoria

43-450 Ustroń - Poniwiec, ul. Akacjowa 107
Tel. 33 854 32 10
E-mail: biuro@poniwiec.pl
Strona www: poniwiec.pl

O Wyciągu
Poniwiec Mała Czantoria, stacja narciarska położona w Ustroniu. Od 2013 roku działa 4-osobowa kolej linowa o przepustowości 1500 os./godz . Trasa o długości 800m jest naśnieżana, ratrakowana i oświetlona do godziny 21:00. Przy dolnej stacji działa wyciąg dla dzieci. Przy górnej stacji powstał oświetlony i naśnieżany snowpark z przeszkodami.
Poniwiec - Mała Czantoria to ośrodek o niepowtarzalnym klimacie. Planując jego otwarcie, przyświecał nam cel stworzenia niecodziennego miejsca, gdzie nasi goście będą wypoczywać z dala od zgiełku, w ekologicznie czystej okolicy malowniczego Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego.

Oferujemy:
• Czteroosobowe krzesełka
• Naśnieżona i oświetlona trasa narciarska o długości 800m
• Wyciąg dla dzieci
• Profesjonalny snowpark
• Hotel i restauracja przy stoku
• Panorama Ustronia z górnej stacji kolei linowej

Wyciąg i trasa
Kolej linowa 4-os
- długość 800 m
- różnica wzniesień 234 m
- przepustowość 1500 osób/h

Szkoła narciarska i wypożyczalnia
QBL Poniwiec Mała Czantoria Wypożyczalnia / Centrum Szkolenia
Centrum Szkolenia QBL tworzy kilkudziesięciu młodych, doświadczonych ludzi. Dzięki ich zaangażowaniu, kompetencjom i entuzjazmowi szkoła cieszy się świetną opinią i przyciąga każdego sezonu setki narciarzy i snowboardzistów pragnących podnosić swoje umiejętności.
Centrum Szkolenia QBL:
Tel.: 500 555 165
E-mail: szkola@qbl.pl

Baza noclegowa i gastronomiczna
Hotel Poniwiec Mała Czantoria dysponuje ponad 50 miejscami noclegowymi. Na terenie ośrodka znajduje się restauracja oraz bufet w którym serwujemy smaczne posiłki.

Dojazd
Wyciąg położony jest w ustrońskiej dzielnicy Poniwiec. Jest to pierwszy wyciąg na drodze wjazdowej do Beskidów. Z centrum Ustronia lub z "wiślanki" należy skręcić w prawo na ulicę Akacjową - dzielnica Poniwiec. Ulicą jedziemy 3 km, dojeżdżamy do parkingu przy hotelu i stoku narciarskim.
Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl