Miasto Ustroń

Akademia ESPRIT startuje z nowym sezonem 2020/2021 / 03.09.2020

Przed nami nowy rok szkolny. Jedni czekają na niego z niecierpliwością, inni z obawą, my - z nadzieją! NOWY SEZON 2020/2021 w Akademii Esprit zapowiada się bowiem bardzo ciekawie, mamy więc nadzieję, że uda się go rozpocząć tak, jak zawsze - z energią! Przygotowaliśmy się do niego sumiennie, szczególnie pod względem bezpieczeństwa, ale także pod względem nowej oferty dla naszych sympatyków! Odświeżyliśmy tradycyjne, lubiane zajęcia i wprowadziliśmy nowe!

            Od września zapraszamy na niezwykle atrakcyjne, kreatywne warsztaty SENSOPLASTYKI, które poprowadzi znana i ceniona przez dzieci i rodziców Dominika Cyba-Matus. Z kolei BALETU będzie uczyć Mariola Ptak - założycielka Małej Szkoły Baletu, która  w Akademii Esprit wyczaruje dzieciom baśniowy muzyczny świat pełen magicznych postaci.

            Ci, którzy kochają ruch, będą zadowoleni z naszych zajęć GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ prowadzonych przez trenerki: Magdę Kubalę, Anetę Kolasę i Annę Mlak. To ulubione zajęcia dziewcząt - więc tworzymy dla nich jeszcze jedną grupę PRO! Dzieciaki o niespożytej energii zapraszamy na pełne „poweru” spotkania z Dominikiem Lewandowskim na zajęciach FIZJOKIDS, gdzie przy okazji ćwiczeń i zabawy popracujemy też nad prawidłową postawą całego ciała. Pełne pozytywnej energii będą ZAJĘCIA TANECZNE z nie mającym sobie równych trenerem Jakubem Chmielem. Ruch to zdrowie, a w tym przypadku to także ogromna dawka śmiechu! Wiedzą już o tym i młodsi, i starsi, którzy poznali naszego instruktora :)

            Nauka języków obcych to dziś standard - u nas na najwyższym poziomie, bowiem warsztaty JĘZYKA ANGIELSKIEGO prowadzi native-speaker Waine Evans, a młodsze dzieci uczymy atrakcyjną i docenianą ze efektywność metodą TEDDY EDDIE! W ofercie mamy także język NIEMIECKI i HISZPAŃSKI. A zabawy językiem polskim cenią sobie Ci, którzy przychodzą do nas na zajęcia LOGOPEDYCZNE.

            Nie samą jednak nauką człowiek żyje, więc w ofercie Akademii Esprit są też warsztaty rozwijające hobby i pasje - PROGRAMOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH, LEGO-ROBOTY-LOGIKA i WARSZTATY KULINARNE! Wszystkie nasze zajęcia łączą w sobie elementy zabawy, wszystkie wprowadzają w dobry nastrój, wszystkie rozwijają i uskrzydlają. Także dorośli znajdą tu coś dla siebie - WARSZTATY DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW prowadzone w ramach Akademii Świadomego Rodzica, zajęcia PILATES, FITNES lub TANIEC w parach lub SALSA - jest w czym wybierać!

Szczegóły dotyczące NOWEGO SEZONU 2020/2021w AKADEMII ESPRIT znajdują się na naszej stronie internetowej: www.esprit-akademia.pl.

A już 3 września, w czwartek, od godziny 16:00, zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY i spotkania z instruktorami Akademii.
Zapisy trwają, grupy się zapełniają - nie ma na co czekać! Zapraszamy do Akademii Esprit!
Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl