Miasto Ustroń

Bezpłatne testy nart firmy Völkl na Czantorii / 16.02.2019

VÖLKL WINTER TOUR OBCHODZI 10. URODZINY!

Po raz 10. marka VÖLKL zaprasza na bezpłatne testy nart z kolekcji 2019/2020 do najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce.

Każdy uczestnik testów ma wyjątkową okazję sprawdzić najnowszy sprzęt narciarski marki Völkl, który do sklepów trafi dopiero w przyszłym roku.

Już w niedzielę 16.02 widzimy się na stoku Czantoria Kolej Linowa / Ustroń.

Testy są całkowicie bezpłatne, a udział w nich może wziąć każdy narciarz, który odwiedzi nasze miasteczko testowe Völkl.
Formuła testów zakłada przetestowanie jak największej ilości dostępnych nart i znalezienie swojego ulubionego modelu. Maksymalny czas testowania jednej pary wynosi 60 minut.
Liczba wypożyczeń jest nieograniczona.
Czas trwania testów 9:00-16:00.

W mobilnym centrum testowym Völkl każdy znajdzie profesjonalne wsparcie oraz pomoc w dopasowaniu nart. Nasz zespół czuwa nad tym, aby dzień spędzony podczas Völkl Winter Tour był pełen sportowych wrażeń, pozytywnych emocji i super zabawy na śniegu. Zapewniamy, że w dzieleniu się pasją do nart nie mamy sobie równych!

Oprócz testów sprzętu, podczas Völkl Winter Tour na odwiedzających czekają atrakcyjne konkursy z nagrodami oraz strefa chillout, którą polecamy wszystkim miłośnikom dobrej muzyki i pozytywnej energii.

Zapraszamy do wzięcia udziału w największych bezpłatnych testach sprzętu narciarskiego w sezonie! Odwiedzajcie nasz profil facebookowy VÖLKL Polska i dołączcie do grupy testerów najlepszej marki narciarskiej w Polsce.

Pamiętajcie, że z Völkl Winter Tour udany dzień na stoku gwarantowany!

Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl