Miasto Ustroń

Downhill City Tour / 09.09.2017

Kolejna edycja Downhill City Tour w sezonie 2017 zagości 9 września w Ustroniu, gdzie po raz kolejny zawodnicy kolarstwa zjazdowego zjadą trasą prowadzącą przez uzdrowiskową dzielnicę Ustronia - Zawodzie. Na uczestników czeka specjalnie przygotowana trasa ze skoczniami, bandami, licznymi schodami i innymi naturalnie występującymi przeszkodami. Adrenaliny więc na pewno nie zabraknie zarówno widzom jak i startującym.

Downhill City Tour to alternatywa dla dyscypliny downhill, gdyż Fundacja Kult całą konkurencję przeniosła z dzikich górskich zboczy do centrów miast. Jest to nasz pierwszy pełnoprawny projekt fundacji, który swoją premierową edycję miał w czerwcu 2015 roku w Kłodzku. Od tamtego czasu udało się zrealizować już 7 wydarzeń w różnych miastach Polski z pełnym sukcesem.

Dla widzów przygotowana będzie strefa okołoeventowa zlokalizowana tuż przy mecie wyścigu, w której każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Na najmłodszych uczestników czekać będzie strefa edukacyjno- rozrywkowa gdzie animatorzy zadbają o niekończącą się zabawę. Oprócz tego zostanie rozstawiony tam modułowy tor pumptrack, na którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił pod okiem instruktora.

Poza tym na uczestników czekają: foodtruck, konkursy, oprawa muzyczna, whip contest oraz wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: www.downhillcitytour.pl

ZAPISY: www.downhillcitytour.pl/zapisy

Uwaga związku z organizacją imprezy nastąpią utrudnienia w ruchu szczegóły -  http://ustron.pl/aktualnosci#/news/942
Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl