Miasto Ustroń

Jazztival II / 23.06.2018

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na drugą edycję JAZZTIVALU "Grzech Piotrowski One World feat. Mustapha El Boudani", który odbędzie się 23 czerwca 2018r. w Ustrońskim Amfiteatrze.  
Bilety na koncert można zakupić online: https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/one-world-jazztival/ 

Koncert autorski Grzecha Piotrowskiego One World wymyka się z ram i standardów. To muzyczna podróż pełna przestrzeni, subtelnych emocji i magii. Ta muzyka jest opisywana przez krytyków i słuchaczy jako język duszy, który podświadomie wszyscy znamy, którego piękno jest w stanie poruszyć każdego, niezależnie od wieku, wyznawanej religii, kontynentu czy majętności. Jest to podróż do korzeni muzyki. Do muzyki świata, prastarej improwizacji z czasów, w których nie było zapisu nutowego, a wielopokoleniowe tradycje muzyczne były przekazywane z ojca na syna. One World to zderzenie korzeni muzyki świata z orkiestrą symfoniczną, jazzem, folklorem i muzyką filmową. Do swojego projektu Grzech Piotrowski zaprasza innych zjawiskowych artystów, dzięki którym słuchacze uczestniczą w niesamowitej muzycznej produkcji. W tym roku jest to Mustapha El Boudani.

Koncert rozpocznie występ zespołu Mysteries Lab.

Mysteries Lab
to nowoczesne brzmienia w klasycznych formach. Zespół łączy style muzyczne takie jak glitch, jazz, ambient, djent. Każdy utwór to inna opowieść, próba pobudzenia wyobraźni słuchacza w kierunkach dotąd nieznanych, nieodwiedzanych. Kolejne segment kompozycji ujawniają nowe kolory, które łącząc się ze sobą, dają niecodzienną mieszankę emocji. Utwory przybierają formę wieloczęściowych sonat, w trakcie których można usłyszeć różne improwizacje.

Trio występuje w składzie: Aleksander Zabłocki - klawisze, Jan Wierzbicki - bas, Tomasz Mądzielewski – perkusja


 
Ceny biletów:
- 25 zł / os. przedsprzedaż na portalu www.ebilet.pl oraz w INFORMACJI TURYSTYCZNEJ W USTRONIU, tel. 33 854 26 53
- 30 zł/ os.  w dniu koncertu.

Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl