Miasto Ustroń

Koncert Mrozu / 21.06.2019

W ramach Otwarcia Sezonu Uzdrowiskowego 2019 r. wystąpi Mrozu. Koncert odbędzie się w ustrońskim amfiteatrze o godz. 20.00. 

Utalentowany wokalista z Wrocławia, którego debiutancka płyta "Miliony monet" ukazała się wiosną 2009 roku. Jego muzyka to atrakcyjna mieszanka popu, nowych brzmień, r'n'b i soulu. Porywające rytmy, fascynujący głos i znakomita prezencja sceniczna, stwarzają wybuchową mieszankę koncertową. Premiera najnowszej płyty "Aura" odbyła się 12 kwietnia tego roku.

Prawdziwe nazwisko - Łukasz Mróz. Urodził się 22 lipca 1986 roku. Ukończył Liceum Ogólnokształcące imienia Agnieszki Osieckiej o profilu teatralnym. Występował w młodzieżowych musicalach oraz przedstawieniach muzycznych, między innymi we wrocławskim Teatrze Lalek oraz Centrum Sztuki Impart. Został laureatem w konkursie na interpretację piosenki Agnieszki Osieckiej - "Bardzo Wielka Woda".

Pierwsze dobrze brzmiące utwory Mrozu zaśpiewał z raperem Wozem, będącym pionierem wrocławskiej sceny hip hopowej. Owocem tej współpracy było wyróżnienie dla utworu "Jestem imprezą".

Artysta nawiązał współpracę z Dj Kennethem (Holandia) oraz Mr. Kingloverem (Jamajka), tworząc skład dancehallowo - hip hopowy "Party Soldiers", gdzie pełnił rolę producenta. Mrozu wykonał remiksy dla zespołu Da Luxe znanego z hitu "Groove Me", do których koncertowali między innymi na Sopot Festival w 2006 roku i podczas wyborów Miss Polonia w Niemczech.

Mrozu wspólnie z Nowatorem wyprodukował między innymi riddim na płyte Mesajah "Ludzie prości" do utworu "Możesz robić to co chcesz".

Obecnie Mrozu współpracuje z młodą polską sceną reggae - Natural Dread Killaz, Jamal, EastWest Rockers, Bobe One, Junior Stress oraz z przedstawicielami sceny hip hop - Molesta Ewenement (wyprodukował bit na ich nadchodzącą płytę), Kasta, Lilu, Wice Wersa oraz Whitehouse.

Od ponad roku czynnie działa z Pmx ’em, producentem, z którym wspólnie stworzył utwory z gościnnym udziałem east West rockers i Wice Wersa.

Swóją debiutancką płytę nagrał w niezależnej wytwórni Pink Crow Records.
Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl