Miasto Ustroń

Finał konkursu kulinarnego EspritChef Junior / 18.06.2017

Kochasz gotowanie? Kuchnia to Twoje królestwo? Lubisz pichcić, piec, smażyć, grillować? Masz nie mniej niż 8, a nie więcej niż 13 lat? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy!

Rusza pierwsza edycja konkursu kulinarnego EspritChef Junior.

 To coś dla wszystkich młodych kucharzy! Nareszcie jest okazja, by pokazać swoje umiejętności, kuchenne talenty i zmierzyć się z najlepszymi! Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich miłośników gotowania w wieku od 8 do 13 lat z powiatu cieszyńskiego.

Na eliminacje zapraszamy do Akademii Esprit w Ustroniu 22 kwietnia 2017r. Drugi etap, półfinał, odbędzie się w RM Gastro w Ustroniu przy ul. Sportowej 15a, 13 maja 2017r. Spektakularny finał będzie zaś miał miejsce na ustrońskim rynku 18 czerwca 2017 roku.

Wydarzenie poprowadzi Michał Bałazy - twórca Małej Akademii Zdrowego Smaku, członek Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej, kucharz polskich Prezydentów!

W jury konkursu zasiądą:

- Krzysztof Gawlik – juror znanych konkursów kulinarnych, ekspert kulinarny
- Amelia Gardaś – finalistka telewizyjnego konkursu kulinarnego dla dzieci.
- Mateusz Czekierda – nominowany do tytułu kucharz odkrycie roku 2015, uczestnik polskiej selekcji najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego świata Bocuse D’or.

Jeśli kochasz gotować – nie zmarnuj tej szansy! Zgłoś się do konkursu w terminie do 21 kwietniazapoznaj się z regulaminem, pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy, przynieś lub wyślij go do Akademii Esprit (adres: Ustroń, ul. Daszyńskiego 2, e-mail: info@esprit-akademia.pl).

Dla najlepszych przygotowaliśmy cenne nagrody rzeczowe i finansowe.

Więcej informacji – w siedzibie Akademii Esprit w Ustroniu, ul. Daszyńskiego 2, pod numerem telefonu 606486333 oraz na stronie internetowej www.esprit-akademia.pl

Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl