Miasto Ustroń

Noworoczna Gala Operetkowo - Musicalowa / 07.01.2017

Zapraszam Państwa w sobotę, 7 stycznia na Noworoczną Galę Operetkowo- Musicalową w wykonaniu solistów Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej. Znakomici artyści znajdą się na naszej scenie po raz pierwszy ale prowadzący jest Państwu doskonale znany, bo to poznański tenor Bartosz Kuczyk. Teatr Narodowy Operetki w Kijowie z okazji swojego 75-lecia otrzymał w 2009 r. status Opery Narodowej. Pracujący w nim artyści zadziwiają różnorodnością stylów i kierunków, ciągle poszukują nowych, kreatywnych pomysłów zarówno w wokalnym jak i reżyserskim repertuarze. Młodzi, świetni głosowo robią karierę nie tylko na kijowskich scenach ale na całym świecie.
Na Koncert Noworoczny do Ustronia przyjadą dwie piękne sopranistki – Julia Litvinova i Daria Litovczenko oraz dwóch przystojnych tenorów – Vladimir Holkin i Dymitro Fosczanka. Panie z widowni będą mogły „Pójść na małe rendes-vous” ze wspaniałym tenorem, panowie zaś wyobrazić sobie , że gdy urocza sopranistka śpiewać będzie arię „Miłość to niebo na ziemi”, myśleć będzie właśnie o nich.
Takich szlagierów jak „Wielka sława to żart”, „Twoim jest serce me” czy „Zejdź do gondoli” publiczności nie trzeba nawet zachwalać.
Miłośnicy operetkowych duetów miłosnych usłyszą dwa największe przeboje czyli „Co się dzieje, oszaleję” z Księżniczki Czardasza i utwór , bez którego nie ma prawa odbyć się żaden koncert operetkowy czyli „Usta milczą, dusza śpiewa”. Znaczną większość programu artyści wykonają w języku polskim , ale nie tylko.
Na scenie pojawi się także para baletowa, która swoim wdziękiem dopełni całości.
Drodzy Państwo, zapraszam serdecznie na ten jedyny w roku koncert, który otwiera przed nami nowe możliwości, daje nadzieję i pobudza do optymistycznego myślenia – wszak to koncert u progu Nowego Roku.
Bilety w cenie 35 zł można już rezerwować i kupować w kasie MDK „Prażakówka” w Ustroniu (tel. 33 854 29 06) i w Miejskiej Informacji Turystycznej na Rynku (tel. 33 85426 53).
Barbara Nawrotek – Żmijewska
dyrektor „MDK” Prażakówka” w Ustroniu
Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl