Miasto Ustroń

Otwarcie toru crossowego w Ustroniu / 10.06.2017

Serdecznie zapraszamy 10.06.2017 na imprezę z okazji otwarcia toru crossowego w Ustroniu, od godz 11:00 w sobotę dla wszystkich przejażdżki GRATIS!!!!

Tuż przy dwupasmówce w Ustroniu Hermanicach (obok Stacji Paliw LOTOS, za ekspozycją domów UNIHAUS) powstała wypożyczalnia oraz tor crossowy dla motocykli typu Pit Bike, czyli pomniejszony motocross, nazywany czasem Minicrossem.

Wypożyczalnia oferuje duży wybór PitBików - od małych Pitów MRF, na których dzieci i młodzież może stawiać pierwsze kroki w motocrossie po mocniejsze i większe PitBike MRF, na których z powodzeniem mogą poszaleć doświadczeni motocykliści. Podstawowe wyposażenie ochronne, kaski, buty, ochraniacze, rękawice dostępne na miejscu. Nie trzeba już wydawać grubych tysięcy na własny sprzęt by poszaleć na torze .

Tor składa się z sekcji technicznych wyprofilowanych zakrętów oraz ciekawych hopek, gdzie można w miłej atmosferze przyswajać i szlifować technikę jazdy motocrossowej. 

Dla najmłodszych, nawet dla przedszkolaków, przygotowano przy dużym torze mały płaski tor, gdzie mogą spróbować swoich sił na mini quadach.
Tworząc tor polegalino na doświadczeniu zawodników startujących w motocrossie, dzięki czemu wprawieni w bojach riderzy są w stanie latać i składać się w bandach, a początkujący mogą uczyć się techniki systematycznie podnosząc prędkość i próbując swoich sił w skakaniu motocyklem.

Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl