Miasto Ustroń

Promocja ksiązki "Hermon. Ucieczka z Góry Szejka" / 05.12.2018

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Wantuły zaprasza na promocję książki Tadeusza Dytko pt. „Hermon. Ucieczka z Góry Szejka”. Spotkanie odbędzie się w środę 5 grudnia o godz. 17.00 w Czytelni MBP. W programie : prelekcja autora oraz projekcja multimedialna.

Serdecznie zapraszamy !

Tadeusz Dytko – pisarz, dziennikarz, weteran misji zagranicznych. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Urodził się w Ustroniu, mieszka w Krakowie. Dwukrotnie pełnił służbę w pokojowych siłach ONZ na Wzgórzach Golan. Jako reporter prasy wojskowej wielokrotnie przebywał w Bośni i Hercegowinie, w Kosowie, na Ukrainie. Autor kilkunastu książek biograficznych, dokumentalnych i sensacyjnych m. in : „Na skrzydłach RAF”, „Trójkoronowany”, „My spadochroniarze z dziesiątego”, „Manipulacja”, „Pielgrzym z Poniwca”. Jest pomysłodawcą i organizatorem „Military Festival Ustroń”

O książce :
„Kiedy rozpoczniesz lekturę, trudno będzie się od niej oderwać. Jej wartka akcja osadzona w realiach PRL-u oraz rejonu Bliskiego Wschodu, wciąga w świat intryg, przygód i niespodziewanych zmian sytuacji.”
Generał Mieczysław Bieniek
Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl