Miasto Ustroń

SCENA POLSKA ZAPRASZA. Wyjazd 6 i 15 maja 2018. UWAGA! Wtorkowy spektakl odwołany z powodu choroby aktora. Nowy termin podamy wkrótce

Muzeum Marii Skalickiej informuje o wyjeździe na spektakl MAYDAY autorstwa Raya Cooneya w reżyserii Karola Suszki.

Ray Cooney (ur. 1932),  brytyjski komediopisarz, określany jest jako mistrz farsy. „Mayday” jest jedną z najzabawniejszych współczesnych komedii. To historia londyńskiego taksówkarza bigamisty, który przez kilka lat z powodzeniem prowadzi dwa równoległe życia z dwiema kochającymi go żonami. Jednak wypadek na ulicy powoduje, że jego tajemnica wychodzi na jaw, co wywołuje lawinę nieprzewidzianych, zabawnych komplikacji. Bohater robi, co może, by ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją. Doskonały komizm sytuacji scenicznych i dowcipny, barwny język sprawiają, że  „Mayday” od wielu lat rozśmiesza publiczność na całym świecie. Ta komedia nie starzeje się, bo ludzie ciągle oszukują i próbują jakoś wybrnąć z sytuacji, które sami stworzyli, a widzowie śmieją się, obserwując, jak inni muszą kluczyć, by ich kłamstwa i kłamstewka nie wyszły na jaw.
Wyjazd dla niedzielnej  grupy abonamentowej 6. maja o godz. 16.00, a dla grupy wtorkowej 15. maja br. o godz. 17.30. Oba wyjazdy punktualnie spod Lidla w Ustroniu.

UWAGA! Spektakl dla wtorkowej grupy 15. maja odwołany z powodu choroby aktora. Termin wznowienia podamy wkrótce.

Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl