Miasto Ustroń

Zaczarowany Świat Operetki i Musicalu / 14.07.2018

Operetka i jej zaczarowany świat
Wielbicieli arii operetkowych mamy w naszym mieście wielu. I to dla nich oraz licznie odwiedzających Ustroń turystów i mieszkańców okolicznych miasteczek organizujemy letnie spotkanie z sympatycznymi, poznańskimi śpiewakami i tancerzami.
Bartosz Kuczyk, Mirek Niewiadomski i Emilka Zielińska bywają w Ustroniu od lat zachwycając publiczność pięknymi głosami i ujmującą aparycją. Artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu i innych muzycznych scen znają repertuar musicalowy, operowy, operetkowy czy filmowy tak doskonale, że mogą wymieniać się rolami w przedstawieniach muzycznych, bajkach – bo i dla najmłodszej publiczności występują.
Ponadto postawny Bartosz dowcipnie i kulturalnie prowadzi cały koncert oczywiście śpiewając solo czy w duecie. Jest to tak sympatyczna postać, że widzowie pokochali go od pierwszego spotkania, a było to ładnych kilka lat temu. Na scenie amfiteatru w Ustroniu wystąpi także znakomita para ukraińskich śpiewaków: Tatiana Bondar i Wladimir Holkin. Śpiew artystów przeplatany będzie występami pary baletowej i ukraińskiej tancerki Mariny.
Jeśli Państwo chcieliby spędzić przyjemnie wczesny wieczór w sobotę 14 lipca, to zapraszam serdecznie na godz. 18.00 do ustrońskiego amfiteatru. Takie chwile z tańcem i ariami na świeżym powietrzu są niezwykle wartościowe i naprawdę przyjemne.

Bilety w cenie 30 zł można zarezerwować i kupić w Miejskiej Informacji Turystycznej na rynku w Ustroniu ( tel.: 33 854 26 53), w MDK „Prażakówka” ( tel.: 33 854 29 06 ) lub w kasie amfiteatru przed koncertem.
Serdecznie zapraszam!


Barbara Nawrotek – Żmijewska
dyrektor MDK „Prażakówka” w Ustroniu
Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl