Miasto Ustroń

Zakochany Ustroń - muzyczne Walentynki / 11.02.2017

Miasto Ustroń serdecznie zaprasza na kolejną muzyczną przygodę  tym razem z nutą pełną uczuć. 11 lutego na ustrońskim rynku odbędzie się "ZAKOCHANY USTROŃ - MUZYCZNE WALENTYNKI".  W programie:
Walentynkowa Zumba, recital Wiktorii Szul i Maksymiliana Deji, koncert Patryka Demkowskiego w romantycznej odsłonie. Gwiazdą Walentynkowego popołudnia będzie damskie trio "THE CHANCE", znane z  programu "X FACTOR".

Podczas wspólnej zabawy na rynku będzie można wyznać bliskiej sobie osobie miłość za pomocą listu. Najpiękniejsze i najoryginalniejsze zostaną odczytane podczas trawnia koncertu i nagrodzone niespodziankami.

PROGRAM:
godz. 15.00  Walentynkowa Zumba z Aleksandrą Klimek,
godz. 16.00  Wiktoria Szul i Maksymilian Deja,
                            Patryk Demkowski
17-sto letni wokalista, gitarzysta, kompozytor i tekściarz z Wisły. Na scenie używa loop station (zapętlanie parti gitary, chórków i beatboxu), dzięki czemu może brzmieć jak jednoosobowy band. Materiał koncertowy to w większości autorskie kompozycje młodego muzyka. Patryk jest laureatem wszystkich lokalnych konkursów muzycznych, a także poznańskiego Talentobrania wytwórni My Music.  W swojej krótkiej karierze supportował już takie gwiazdy jak LemON, Redlips czy Highway.
www.patrykdemkowski.pl

godz. 17.00 THE CHANCE
Zespół The Chance istnieje od lutego 2012 . Został stworzony w trakcie jednego z etapów kwalifikacyjnych do popularnego programu X Factor przez trzy energiczne młode kobiety: Agnieszkę Latusek, Monikę Marcol i Magdalenę Adamiak. Trio The Chance dotarło do finału X Factor, gdzie uplasowało się na trzecim miejscu. Przygotowane przez zespół aranżacje muzyczne nie pozostają nikomu ze słuchających obojętnymi.
http://thechance.com.pl/

Herb Ustroń

Miasto Uzdrowisko

USTROŃ

Adres: 43-450 Ustroń, Rynek 1
Telefon: +48 33 85 79 300
biuropodawcze@ustron.pl
www.ustron.pl